Čas pro skutečného detailing entuziastu

chci koupit

Master Training Course / čas pro skutečného detailing entuziastu

Master detailling course je profesionálně zaměřený výcvikový kurz pro opravdové mistry v oboru. Hlavním předmětem výuky je kompletní řada Chemical Guys a jeho příslušenství. Na tomto trainingu se dozvíte, jaké jsou světové novinky v oblasti autodetailingu, správné technologie, využívání nanotechnologie a inteligentních pomůcek, které rapidně usnadňují práci.

Celý tréning je specializovaný na řešení každodenních problému, jako jsou žvýkačky, hmyz, olejové skvrny, mastnoty, výběr s voskem a spousty dalších. Jedná se o každodenní situace, které nastávají při detailingu, ať už Vašeho vozu nebo vozu, které má dnes předat zákazník tak, aby odcházel s úsměvem na rtech.

Zaměřujeme se převážně na:Master Training

Interiér:

• Běžná každodenní údržba
  • Antibakteriální ošetření vozu
  • Profesionální čištění a impregnace kůže
  • Čištění mastných fleků z textílie
  • Odstraňování žvýkaček z koberce
  • Impregnace plastový dílů

Exteriér:Master Training

• Druhy a rozdíly mezi šampóny
  • Odstranění hmyzu bez poškození laku
  • Jaký je správný výběr šampónu na navoskovaný vůz
  • Profesionální dekontaminace
  • Odstraňovaní asfaltových skvrn
  • Poškození laku
  • Výběr správného vosku na lak
  • Rozdíly a aplikace glazur vs. pastový vosk
  • Odstraňování vosku

Tento kurz jsme postavili speciálně pro ty, kteří chtějí udělat základní krok pro změnu pohledu na profesionální detailing! Master training course je posledním tréningem v celé řadě SmartDetailingUniversity. Je nedílnou součástí pro každého entuziastu i profesionála v oboru. Po absolMaster Trainingvování kompletního výcviku celé řady SDU Vám právem náleží 3 certifikáty, jenž Vás opravňují k založení profesionální živnosti a začít se tak živit tím, co Vás opravdu baví.

Po zakoupení SDU a zaplacení je možné absolvovat školení v době do 3 měsíců. Není možné stornovat ani měnit termíny školení. Při vybírání si prosím pečlivě vyberte datum které vám bude vyhovat. Naši lektoři se na Vás těší!

Master training course je konán každou poslední sobotu v měsíci ve skupinovém obsazení ve městech Praha a Zlín, nebo inviduálně, třeba pro Vaši firmu.

1. Mr. Dodgeman napsal:

Nepochybuji o vykonosti cele rady Chemical Guys a radim se mezi USA sportovni nadsence. Take myslim, ze lesteni laku zvladnu levou zadni, ale nedalo mi to, a absolvoval jsem trenink v smar… Un…
    Ve velke zasade jde o pouzitenost danych produktu a i kdyz mam doma patricny arsenal ChG technologie, lecos sem nevedel a byl jsem mile prekvapen treba u dosavadniho spatneho pouziti APC. Proto doporucuju veem tento program.
    Urcite si kazdy prijde na sve.

Vas Dodgeman – zdar a benzin v krvi!

2. Kamila napsal:

Absolvování kurzu Masters byl vynikající nápad. Získané informace, vyzkoušení přípravků i aplikátorů a přístup lektora mě opravdu potěšil. Všem entuziastům doporučuji, nemá to chybu :-)

3. Lukáš napsal:

Skvěle strávený den pro každého, kdo chce vědět, jak nejlépe pečovat o auto své či se zajímá o různé metody a produkty poizivane při profesionálním detailingu. Doporučuje 10 aut z 9!

4. David Štursa napsal:

Bylo to super doporučuju !!!

5. Mirek Bill napsal:

Dnešní kurz byl výborný. Děkuji lektorovi za perfektní vysvětlení všech postupů a produktů. Vřele všem doporučuji.

6. Pavel napsal:

Supr den, chválím přístup lektora, vše důkladně vysvětlí a dle potřeby názorně ukáže. Po absolvování všech třech kurzů je správná péče o auto hračka. Všem doporučuji

7. Jan - Tuning123.cz napsal:

Úžasně nakoučované školení vřele doporučuji všem kdo chtějí vědět mnohem víc než kde jinde zjistíte a jsem moc rád za tuto šanci poznat super značku a perfektní produkty. Za celý tým Tuning123 naprostá spokojenost jen tak dál uvidíme se na dalším kole :)

8. Pavel B. napsal:

Určitě doporučuji všem,kteří se chtějí dovědět jak správně pečovat o auto,jakou techniku zvolit a jaký přípravek.Zkušený lektor,který vše dopodrobna vysvětlí a zaučí!Poznáte fajn lidi,něco se přiučíte a hlavně budete dělat co vás baví což je jedno z hesel CG a tím je i zábava ;-)Takže určitě neváhejte,není to ztráta času,osobně jsem za tento i předešlí kurz moc vděčný!

9. Petr napsal:

Neskutečně super strávený den plný informací o detailingu a firmě Chemical guys!! Za mně naprosto super!!!

10. Michal michal napsal:

11. Pavel B. napsal:

Super přístup lektora ( Tibor ) ,vše vysvětlí polopatě takže pochopí i úplný začátečník,
    zktátka čolvěk na svém místě ! ještě jednou díky přineslo mi to mnoho informací !

12. Jirka napsal:

Výborně strávený den, pro každého milovníka aut který nesnese své auto špinavé. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí a už se těším na školení č.2. Doporučuji všem!

13. J.Boško napsal:

Doporučuji.Jednoznačně! A i kdyby měl někdo amnezii z tréninku,tak mu aspoň zaručeně zůstane dobrý pocit v srdci na super den s fajn lidmi a odborníkem koučem Tiborem.Jasná volba😁

14. Milan napsal:

Veľmi ďakujem Tiborovi za prístup. SDU kurzy odporúčam každému od laika po profesionálneho detailera. Sú to nezabudnuteľné zážitky spojené s vynikajúcou atmosférou.

15. Závora Petr napsal:

O Tiborovi se celkové traduje ze je blázen…. A on opravdu je doslova magor ale do detailingu. Moc děkuji ze jsem měl tu možnost strávit s vámi neděli! Moc velká paráda. Všem moc doporučuji !!!!!

16. Petr Vohár napsal:

Dnešní Master Detailing byl fantastický,opět jsem se toho mnoho naučil a hlavně jsme dostali PIZZU 😂😂 Doporučuji všem.

17. Rostislav Joch napsal:

Je to pecka!super přístup!super produkty…….všem doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!

18. Filip Hanzlík napsal:

Oba školitelé jsou výborný chlapy se snahou opravdu naučit a oplívají velkou trpělivostí 8)

19. Rostislav Joch napsal:

Doporučuji všem,opravdu to fungujeeeee!!!!! Ve Smart Detailing univerzity to proste uměji!