Základy detailingu

chci koupit

DIY Basics of detailing / základy detailingu

Chcete se dozvědět, jak účinně vyčistit a impregnovat nové auto? V naši Smart detailing University máme speciálně vytvořený program přímo pro Vás! “ Udělej si to sám “ resp. Základy detailingu nabízí skvělý způsob, jak se dozvědět od skutečných profesionálů jak a čím se správně starat o své auto. Program je navržen tak, aby každý účastník se naučil jednoduše vyčistit svůj vůz ještě lépe, než když vám vyjede z čistící linky. Tento interaktivní a vysoce informativní praktický výukový kurz je zaměřen na majitele automobilů a nadšence, abychom vám ukázali tipy a triky pro správnou údržbu vozidla. Nenechte si ujít tento jedinečný základní kurz, a naučte se pod dohledem profesionála starat se o své auto pro dlouhodobou výdrž! Pro vaše pohodlí je kurz vyučován každou první sobotu v měsíci.Základy detailingu

Spojte zábavu s profesionální péčí o Vaše auto. Vše, co potřebujete vědět, se skrývá v jediné investici – vzdělání. Krok za krokem, vyzkoušejte si na vlastní kůži profesionální detailingovou autokosmetiku Smartwax v profesionálním detailing centru. A ještě vám k tomu dáme oběd! Přijďte se pobavit a naučit, jak na detailing vašeho auta. Zaregistrujte se s vašimi přáteli pro ještě více zábavy.

 


S tolika typy karoserií a různorodostí laků je velmi obtížné se zorientovat. Proto jsem vytvořili jedinečnou nabídku služby Udělej si to Sám! Protože nikdo ti nevyčistí auto líp než ty sám! Absolvuj profesionální kurz opravdového profesionála a nauč se ovládat své pohyby při práci s autem pro dosažení odlišných výsledků od běžných.

Co se naučím ve Smart Detailing University ?Basic Training 1

 • Správné mycí techniky
 • Jak šetřit vodou během mytí auta – využití mytí auta bez vody
 • Clay-bar technika
 • Aplikace vosku na karoserii
 • Správný typ sealantu pro lak
 • Použití mikrovláknových utěrek
 • Čištění interiérů a ochranné techniky
 • Impregnace pro interiér / exteriér auta

Kdo by se měl zúčastnit školení?

Tento kurz je absolutní nutností pro automobilové nadšence a profesionály, kteří se chtějí dozvědět více o detailingu. Pokud vy nebo někdo z vašeho okolí víte, že o auto je potřeba se starat aby vám vydrželo neustále v kondici jako nové, je tento kurz pro vás jako stvořený. Lidé, kteří se chtějí naučit správné detailing postupy pro zdokonalení svých znalostí, nebo snad pro budoucí podnikání, je tento program základní kámen ve světě detailingu, který si nemůžete nechat ujít.

V tomto kurzu se naučíte správný způsob mytí vozidla, které pomohou snížit pravděpodobnost poškrábání nebo poškození laku. V tomto kurzu se studenti učí, jak správně používat různé chemické látky / přípravky pro dosažení nejlepších výsledků. Ať už hledáte, jak se starat o své zbrusu nového auto, nebo se jedná o běžnou údržbu vašeho auta! My v smart detailing university vás může naučit nejnovější a nejmodernější mycí techniky a vyřešit tak váš každodenní problém!

Těšíme se na setkání s všechmi detailery na další DIY Základy detailingu. Prosím, zavolejte nám do našeho University centra, nebo jen tak nás pozdravit (00420) 774 905 905 nebo (00420) 775 950 950.Basic Training 2

Po zakoupení SDU a zaplacení je možné absolvovat školení v době do 3 měsíců, kdy je možné jednou změnit naplánovaný termínkurzu a posunout je tak na další traning. Změnu datumu musíte oznámit minimálně 1 týden dopředu, než začne kurz.

 1. PETER :D napsal:

  Nikdy jsem nevěřil, že jde umýt auto pomocí mikroutěrky a kaunauby v půllitrovce s rozprašovačem. Opravdové překvapení bylo po kompletním umytí celého vozu bez použití hadice a kbelíku s vodou.
  + Odcházím naprosto spokojený! celkové hodnocení: skvělé!
  + Přístup lektora: velmi zábavný a věděl co mluví, to je pro mě hodně na prvním místě.
  + Taky jsem si celou dobu zkoušel všechny postupy i produkty sám.
  – snad jediné mínus byla perlivá voda, kterou nepiju, jinak SUPER!

 2. Pavel D. napsal:

  Stejně jako kolega hodnotitel Peter jsem byl velmi překvapen, jak dobře se může umýt celé auto bez kapky vody.
  Dále musím vyzdvihnout profesionalitu a ochotu školitele, seznámení se s správnými postupy při kompletním důkladném mýtí a hlavně, celý kurz opravdu probíhá stylem DIY, kdy školitel stručně předvede, vysvětlí a pak už jen dohlíží.
  Kurz neměl chybu a už se těším na další, díky 😉

 3. SantaLuck napsal:

  Tento kurz mě velice překvapil. Parádní atmosféra a profesionální přístup ze strany hlavního lektora Tibora Maňase a dalšího na místě nezbytného kolektivu osob. Do této doby jsem se domníval, že mám dostatek znalostí v rámci péče o své vozidlo. Stávající stav je takový, že jsem auto sice vždy pracně umyl a naleštil, ale po zjištění na tomto kurzu jsem zjistil, že jsem laku doposud hodně ubližoval. Nyní jsem získal jsem nové a důležité informace, jak se do budoucna vyvarovat daleko větším a nezvratným škodám a jsem rád, že jsem tohoto kurzu využil. Dalších nabídek školení si nenechám určitě ujít. Můj cíl je rozšířit si jak další cenné znalosti, tak i sbírku certifikátů!
  Na tento kurz jsem sepsal bohatou recenzi zde: http://www.vw-polo.com/index.php/menuakceklubu/srazy/2084-201507-smartdetailinguniverzity-praha-1

 4. Kamila napsal:

  Základem je mít základ. I v odvětví detailingu. Projití kurzem Basic bylo přínosné, i když si spousta lidí může myslet, že se bez toho objede. Naučíte se speciální terminologii, seznámíte se s přípravky, postupy, jednoduše vše, abyste mohli úspěšně a hlavně efektivně pokračovat dál. Doporučuji!

 5. Pavel napsal:

  Vždy jsem umýval auto litry vody a myslel jsem si, že to jinak nejde. Na základním kurzu mi bylo příjemným instruktorem vysvětleno, jak snadno umýt auto bez kýblu vody, jak správně postupovat v interiéru i exterieru a jaké přípravky používat. Získal jsem uplně jiný pohled na očistu auta. Všem doporučuji a těším se na další kurz