Tónování autoskel – Novinka

Kurz lepení folií na okna aut – tónování autoskel

Rozšiřte vaše podnikání o velmi žádaný kurz aplikace protislunečních a bezpečnostní fólií na okna automobilů. Získejte tak širší portfolium vaší nabídky. Tónování autoskel je ideálním doplňkem pro všechny detailery a profíky zabývající se detailingem aut, prodejce nových nebo ojetých vozů a pro všechny soukromníky jako skvělý přivýdělek. Tento trénink je postaven tak aby opravdu každý dokázal nalepit okna na skla automobilů bez bublinek a poškození skla. Kurz vedou kvalifikovaní lektoři ze zahraničí mluvící česky.

jednodenní školení lepení folií na autoskla- tónování autoskel-  zaměřené na zdokonalení konkrétních technik lepení autofolií  a jejich znalosti.

Je vhodné jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály v oboru. Každému účastníkovi se věnujeme individuelně v praktické části.

• Začátek je v 9 hodin, ukončení v 15,30 hodin 23.6 SOBOTA
  • Začátek je v 9 hodin, ukončení v 15,30 hodin 24.6 NEDĚLE

Školení probíhá v prostorách Chemical Guys Prague – v odborných učebnách praktické a teoretické části.

V rámci školení se seznámíte teoretické části formou přednášky a prezentace s různými materiály (folie různých světových výrobců) nabídková škála propustnosti, tepelné vlastnosti, bezpečnostní folie, atesty ČR, homologační kartičky a osvědčení, Budou popsány jednotlivé techniky lepení, použití tekutin k aplikaci a vhodnost aplikačního nářadí Seznámíte se s ust.vyhlášky MDČR upravující odbornou úpravu autoskel. Poté následuje praktická ukázka lepení a měření propustnosti.

V praktické části, která je převažující části z hlediska časového si prakticky vyzkoušíte samotné lepení autofolie na autosklech,

(kurz obsahuje folie na lepení, kapaliny, nůž a běžné lepící pomůcky)

Po celou dobu školení Vám nabídneme zdarma káva, vodu, občerstvení.

Výstupní doklad:  Osvědčení o absolvování školení  lepení autofolií

BONUSY:

trvalý kontakt na odborníky a poradenství „na telefonu“ zdarma

– po ukončení kurzu je samozřejmostí získání velkoobchodních výhod spojenými s dodávkami materiálu trvale

– průběžné informování o dalších nových postupech instalací a zajímavostmi v oblasti lepení    folií

– možnost zakoupení profesionálního intalačního nářadí

– rozšířený prodej instalačních kapalin

– sledování aktuálních legislativních úprav v oboru

Cílová skupina:

Autoskla, prodejci vozidel, autobazary, autosalony,  OSVČ podnikající v oboru  lepení autofolií, pracovníci STK

Osobní údaje odeslané pomocí tohoto formuláře budou použity k zaslání nabídky našich služeb a zodpovězení Vašich dotazů. S osobními údaji nakládáme v souladu s našimi Zásadami zpracování osobních údajů.