Základy detailingu

chci koupit

DIY Basics of detailing / základy detailingu

Chcete se dozvědět, jak účinně vyčistit a impregnovat nové auto? V naši Smart detailing University máme speciálně vytvořený program přímo pro Vás! “ Udělej si to sám “ resp. Základy detailingu nabízí skvělý způsob, jak se dozvědět od skutečných profesionálů jak a čím se správně starat o své auto. Program je navržen tak, aby každý účastník se naučil jednoduše vyčistit svůj vůz ještě lépe, než když vám vyjede z čistící linky. Tento interaktivní a vysoce informativní praktický výukový kurz je zaměřen na majitele automobilů a nadšence, abychom vám ukázali tipy a triky pro správnou údržbu vozidla. Nenechte si ujít tento jedinečný základní kurz, a naučte se pod dohledem profesionála starat se o své auto pro dlouhodobou výdrž! Pro vaše pohodlí je kurz vyučován každou první sobotu v měsíci.IMG_9877

Spojte zábavu s profesionální péčí o Vaše auto. Vše, co potřebujete vědět, se skrývá v jediné investici – vzd
ělání. Krok za krokem, vyzkoušejte si na vlastní kůži profesionální detailingovou autokosmetiku Smartwax v profesionálním detailing centru. A ještě vám k tomu dáme oběd! Přijďte se pobavit a naučit, jak na detailing vašeho auta. Zaregistrujte se s vašimi přáteli pro ještě více zábavy.

 


S tolika typy karoserií a různorodostí laků je velmi obtížné se zorientovat. Proto jsem vytvořili jedinečnou nabídku služby Udělej si to Sám! Protože nikdo ti nevyčistí auto líp než ty sám! Absolvuj profesionální kurz opravdového profesionála a nauč se ovládat své pohyby při práci s autem pro dosažení odlišných výsledků od běžných.

Co se naučím ve Smart Detailing University ?Basic Training 1

 • Správné mycí techniky
 • Jak šetřit vodou během mytí auta – využití mytí auta bez vody
 • Clay-bar technika
 • Aplikace vosku na karoserii
 • Správný typ sealantu pro lak
 • Použití mikrovláknových utěrek
 • Čištění interiérů a ochranné techniky
 • Impregnace pro interiér / exteriér auta

Kdo by se měl zúčastnit školení?

Tento kurz je absolutní nutností pro automobilové nadšence a profesionály, kteří se chtějí dozvědět více o detailingu. Pokud vy nebo někdo z vašeho okolí víte, že o auto je potřeba se starat aby vám vydrželo neustále v kondici jako nové, je tento kurz pro vás jako stvořený. Lidé, kteří se chtějí naučit správné detailing postupy pro zdokonalení svých znalostí, nebo snad pro budoucí podnikání, je tento program základní kámen ve světě detailingu, který si nemůžete nechat ujít.

V tomto kurzu se naučíte správný způsob mytí vozidla, které pomohou snížit pravděpodobnost poškrábání nebo poškození laku. V tomto kurzu se studenti učí, jak správně používat různé chemické látky / přípravky pro dosažení nejlepších výsledků. Ať už hledáte, jak se starat o své zbrusu nového auto, nebo se jedná o běžnou údržbu vašeho auta! My v smart detailing university vás může naučit nejnovější a nejmodernější mycí techniky a vyřešit tak váš každodenní problém!

Těšíme se na setkání s všechmi detailery na další DIY Základy detailingu. Prosím, zavolejte nám do našeho University centra, nebo jen tak nás pozdravit (00420) 774 905 905 nebo (00420) 775 950 950.Basic Training 2

Po zakoupení SDU a zaplacení je možné absolvovat školení v době do 3 měsíců. Není možné stornovat ani měnit termíny školení. Při vybírání si prosím pečlivě vyberte datum které vám bude vyhovat. Naši lektoři se na Vás těší!

Nejlepší trénink pro majitelé nový a zánovních vozů!

Ukážeme vám jednoduchou péči, kterou se dokážete jednoduše postarat o vaše nové auto tak aby zůstalo zakonzervované a neustále v kondici. Buďte chytří a neutrácejte tisíce za automyčky, když stačí pár vecí a chytré způsoby jak dosáhnout mnohdy lepších výsledků než ve značkové automyčce.

Speciálné tréninky:

Podzimní jsou zameřeny hlavně na přípravu auta na zimní období, tak aby vaše auto bylo dokonale ochráněno proti soli a mrzu.

Jarní tréninky jsou zaměřeny hlavně na vysoký lesk laku a dokonalou impregnaci interéru .

 1. PETER :D napsal:

  Nikdy jsem nevěřil, že jde umýt auto pomocí mikroutěrky a kaunauby v půllitrovce s rozprašovačem. Opravdové překvapení bylo po kompletním umytí celého vozu bez použití hadice a kbelíku s vodou.
  + Odcházím naprosto spokojený! celkové hodnocení: skvělé!
  + Přístup lektora: velmi zábavný a věděl co mluví, to je pro mě hodně na prvním místě.
  + Taky jsem si celou dobu zkoušel všechny postupy i produkty sám.
  – snad jediné mínus byla perlivá voda, kterou nepiju, jinak SUPER!

 2. Pavel D. napsal:

  Stejně jako kolega hodnotitel Peter jsem byl velmi překvapen, jak dobře se může umýt celé auto bez kapky vody.
  Dále musím vyzdvihnout profesionalitu a ochotu školitele, seznámení se s správnými postupy při kompletním důkladném mýtí a hlavně, celý kurz opravdu probíhá stylem DIY, kdy školitel stručně předvede, vysvětlí a pak už jen dohlíží.
  Kurz neměl chybu a už se těším na další, díky 😉

 3. SantaLuck napsal:

  Tento kurz mě velice překvapil. Parádní atmosféra a profesionální přístup ze strany hlavního lektora Tibora Maňase a dalšího na místě nezbytného kolektivu osob. Do této doby jsem se domníval, že mám dostatek znalostí v rámci péče o své vozidlo. Stávající stav je takový, že jsem auto sice vždy pracně umyl a naleštil, ale po zjištění na tomto kurzu jsem zjistil, že jsem laku doposud hodně ubližoval. Nyní jsem získal jsem nové a důležité informace, jak se do budoucna vyvarovat daleko větším a nezvratným škodám a jsem rád, že jsem tohoto kurzu využil. Dalších nabídek školení si nenechám určitě ujít. Můj cíl je rozšířit si jak další cenné znalosti, tak i sbírku certifikátů!
  Na tento kurz jsem sepsal bohatou recenzi zde: http://www.vw-polo.com/index.php/menuakceklubu/srazy/2084-201507-smartdetailinguniverzity-praha-1

 4. Kamila napsal:

  Základem je mít základ. I v odvětví detailingu. Projití kurzem Basic bylo přínosné, i když si spousta lidí může myslet, že se bez toho objede. Naučíte se speciální terminologii, seznámíte se s přípravky, postupy, jednoduše vše, abyste mohli úspěšně a hlavně efektivně pokračovat dál. Doporučuji!

 5. Pavel napsal:

  Vždy jsem umýval auto litry vody a myslel jsem si, že to jinak nejde. Na základním kurzu mi bylo příjemným instruktorem vysvětleno, jak snadno umýt auto bez kýblu vody, jak správně postupovat v interiéru i exterieru a jaké přípravky používat. Získal jsem uplně jiný pohled na očistu auta. Všem doporučuji a těším se na další kurz

 6. Václav napsal:

  Stréninkem sem byl vysoce spokojen, vše sem si vyskoušel a vše skěle fungovalo.
  Jediné negativum byl čas, který byl na muj vkus malý … kldine bych se mohl učit celý den …

 7. Jan nesvatba napsal:

  Děkuji za super kurz detailingu dozvěděl jsem se zajímavé nové věci a učitel mě hodně pobavil svými praktickými zkušenostmi které opravdu funguji ale umí je vždy podat s nadsázkou. Chybělo mi v kurzu leštění Bruskou a to prý není součásti kurzu a jdu na druhy kurz který je údajně zaměřeny na leštění tak uvidíme.

 8. Hans napsal:

  Ahoj,všem co se chtějí pečlivě starat o své vozidlo jediné doporucuju. Pro mě je to radost, zábava a potkám se s novými super lidickama. Za mě jedině doporucuju!!!!!!!

 9. Petr Vohár napsal:

  Detailing s klukama od Chemical Guys byla zábava a mnoho mi to naučilo. Určitě bych to doporučil každému kdo by chtěl mít auto čisté a krásné. Kluci jsou ochotný a vtipný. Rad se sem budu vracet

 10. Jan PAVEL napsal:

  S prvním dílem kurzu – základy detailingu jsem byl velice spokojen, nejen profesionálním přístupem Fannyho se super výkladem, ale sešla se perfektní parta a všem mohu vřele tento kurz doporučit. Už se těším na 2 další pokračování.

 11. Tomas napsal:

  Děkuji za super sobotu, bylo to za jedna! moc jsme si to uzil.

 12. Jakub L. napsal:

  Dobrý den, americká universita mě zaujala. a tak jsem ji v yzkoušel. Určitě bych ji doporučil všem začátečníkům a lidem kteří pečují o auta. ja pokračuju na další kurz.

 13. Lukáš Budinský napsal:

  Dobrý den,
  tak jsem tento kurz také absolvoval první sobotu v lednu 2019. Šel jsem tak s očekáváním, které bylo zcela naplněno. Jak od našeho školitele Fannyho, tak od výrobků CHG. Kurz probíhal ve velmi přátelské atmosféře. Všechny otázky nám byly vysvětleny a k tomu i zkušenosti. Moc mě to bavilo a i když jsme kurz přetáhli o hodinu, opravdu to uteklo. Auto kolegy, které bylo jako erární prokouklo, a byla vidět síla a funkčnost výrobků. Jsem nadšen a už se těším na další kurz.
  Děkuji!

 14. Framta napsal:

  Bylo to super diky moc. jdu na dalsi kurz

 15. Tomáš Skalička napsal:

  Skvělé školení pro každého petrolheada! Příjemné prostředí Zlínské pobočky. Skvělá práce instruktorů a vychytané produkty. Vyzkoušel jsem si mytí „na sucho“, což je ideální řešení pro každého, kdo nemá přístup k vodě na mytí svého mazla. Můžu jenom doporučit!

Osobní údaje odeslané pomocí tohoto formuláře budou použity k zaslání nabídky našich služeb a zodpovězení Vašich dotazů. S osobními údaji nakládáme v souladu s našimi Zásadami zpracování osobních údajů.