Příprava k úspěchu

„Cesta k úspěchu začíná se získáním potřebné vědomostí a vybavení. Hlavním nástrojem je to vzdělání. “

SMART DETAILING UNIVERSITY je vzdělávací program vytvořen, jak připravit vás studenty psychicky i emocionálně účinně jednat s lidmi. Dokonce i ty nejlepší firmy často chybují při jednání s budoucími zákazníky svou nevědomostí nebo špatným slovním obratem.

V Smart Detailing University věříme, že úspěšný tréninkový program dělá více než poskytování informací a vzdělávání studentů. Náš vzdělávací program posiluje důvěru vašich budoucích zákazníků a ukazuje vám několik způsobů jak jednat se zákazníkem a jak jej přesvědčit že právě vy jste pro něj ta nejlepší varianta pro autodetailing!

 

Při výběru výcvikový program, existuje několik věcí, které byste měli zvážit:thumb_IMG_0695_1024

  • Kdo skutečné jsou instruktoři SDU?
  • Jaké mají zkušenosti?
  • Typ tréninku, který chcete absolvovat ?
  • Délka školení?
  • Množství obchodní zkušenosti a úspěch trenérů

 

Naší SMART DETAILING UNIVERSITY prošlo více jak 500 studentů v ČR a více jak 46.000 celosvetově. Náš systém vzdělávacích programů v kombinaci s naší bezkonkurenční metodikou školení a výkonnou podporou detailer pedagogů z celého světa se dokáže centralizovat na problémy, které jsou běžnou rutinou denního obchodu. SDU je jediný vzdělávací program s interaktivní výukou a entuziastickým přístupem pro tvorbu skutečného týmu a perfektní budoucí podpory.

 

SMART DETAILING UNIVERSITY sdružuje světové špičky tréninkových týmů – v reálném životě tz. profesionály s úspěšnými znalostmi a opravdovým zapálením do svého oboru. SDU přináší zaručené výsledky tím, že studenti se učí od skutečných profesionálů, ne „trenérů“. Jsme přesvědčeni, že studenti si zaslouží to nejlepší vzdělání. Celý náš tým je složen z úspěšných majitelů, podnikatelů se znalostmi jak vést podniky, a napomoci tak vám vyřešit problémy spojené s vašim podnikáním. K dispozici je velký rozdíl mezi skutečnou praxí životních zkušenosti, na rozdíl od teorie.

Jsou zde osvědčené a garantované metody pro dosažení patřičných znalostí za použití efektivního rozvoje, jak snadno implementovat znalosti profesionála do vaší společnosti. Vhodný systém je ten, který je nejvíce časově efektivní, šetří čas a zajišťuje maximální stupeň účinnosti. Inteligentní škola = chytré úspěšné podnikání. Dovolte nám ukázat jak na to.

SMART DETAILING UNIVERSITY je o vzdělání a úspěchu studentů. Celý náš vzdělávací systém je navržen tak, aby lektoři řešili každý aspekt vašeho osobního úspěchu. Jsme tady, abychom vám pomohli, spíše než abychom jen nabídli pomoc. Mnoho školení jsou zaměřeny pouze striktně na jednu věc, třeba prodat vám nějaký produkt a tím jejich práce končí, tato psychologie je bohužel špatná a v reálném modelu nepoužitelná. Právě toto byl start pro založení SMART DETAILING UNIVERSITY. Jsme univerzita věnující se svému osobnímu růstu a úspěchu.

Tady v SD University je naším posláním vybudovat silnou základnu tím, že připravuje naše studenty jak uspět jako podnikatele nebo živnostník.

 thumb_IMG_0408_1024

Na naší universitě nabízíme možnost absolvování několika programů se zaručeným úspěchem, ale pokud by Vás náhodou náš výklad a naše učení nezaujalo, nabízíme vám odstoupení a vrácení veškerý peněz za kurz – záruka vrácení peněz – ve skutečnosti si můžete projít celou naší universitu, a pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni, nabízíme bez otázek peníze zpět.

Zajímavým faktem: podle výzkumu prováděného společností US Dun & Bradstreet, 99% podniků založenými jednotlivci chybí určitá forma obchodních zkušenosti. Na druhou stranu, 80% podniků založených majiteli firem s určitými zkušenostmi bude úspěšných. A proč tomu tak je? Vypadá to, že je to pravda. Oni prostě pochopili, jak vést podnik. Například, pochopit správný způsob, jak mluvit se svými zákazníky, prodávat služby, podle toho, tak jak to chtějí oni sami prodávat. Bez ohledu na ostatní třeba 100leté společnosti.

S cílem jít dopředu, musíte vzít na sebe břemeno, jehož hlavními body jsou znalosti oboru a způsob obchodování. Úspěch není obvykle přicházející ve formě čistého štěstí nebo zvláštních náhod. Vše je založeno na svých schopnostech. Je to také o uplatnění svého talentu pro tento obchod s cílem uspět. Pokud jste se rozhodli zjistit, co to znamená být úspěšný pro své podnikání, Náš tým ze SMART DETAILING UNIVERSITY na vás čeká.