Proč absolvovat školení

IMG_0594První a nejdůležitější součástí každého podnikání je stanovit si ty nejvyšší cíle a zvolit kvalitní tým lidí, kteří vás mohou vychovávat a motivovat k úspěchu. Na SDU jsme dohromady tým z nejzkušenějších profesionálů, úspěšných podnikatelů a detailing specialistů. Náš vzdělávací systém je založen na našich studentech, tak abychom si byli jistí, že každé slovo padne na úrodnou půdu.

Naše poslání je vzdělávací program, který je nataven tak, aby efektivně poskytnul studentům vzdělávací nástroje a systémy potřebné pro povznesení Vašeho podnikání na další úroveň. SDU sestavil tým odborníků, které vám pomohou vybudovat pevný základ pro vaše podnikání. Naše třídy jsou omezeny na 6-8 studentů, aby se zajistilo, že každý student dostane maximální výši tréninku. Tým SD University je tu poskytnout studentům více než vzdělání – jsme tady, abychom vám nabídli tu správnou vzdělávací platformu, která vám pomůže vyniknout a uspět.

thumb_IMG_0694_1024

Úspěšný a ziskový detailing obchod je ten, který poskytuje nejlepší služby na prvním místě za skvělou cenu v nejkratším možném čase. Celý SDU program je postaven kolem zřízení systémů pro snížení doby a zároveň zvýšení výsledků. Jako certifikovaná škola nabízíme, kurzy SDU, a tak poskytujeme návštěvníkům osvědčení a nutnou licenci k zahájení vlastní lukrativní auto detaily garage.

 

Kdo by se měl zúčastnit SDU kurzu?

  • Každý, kdo se chce zabývat údržbou svého auta
  • Každý, kdo se zajímá o kompletní klíč k obchodní příležitost
  • Investoři, podnikatelé, a budoucí podnikatelé
  • Mobilní detaileři (mobilní čistící služby)

 

Takto vypadají velikonoce v Smart Detailing University :)